Witajcie na forum WWG. Jeśli chcecie porozmawiać o grach planszowych, to trafiliście w dobre miejsce. Zapraszamy też do dyskusji o naszych materiałach na YouTube i do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Jeśli to Twój pierwszy raz w życiu na forum typu Discourse - najbardziej podstawowe rzeczy, które warto wiedzieć:

  • Na stronie głównej z lewej strony widzisz panel Kategorii, a z lewej panel Aktualnych [tematów]. Pierwszy służy ogólnej nawigacji po stronie, a drugi szybkiemu dostępowi do ostatnio poruszanych wątków. Nad tymi panelami można przełączać różne tryby wyświetlania forum - jeśli więc nie widzisz tego standardowego widoku musisz kliknąć tam przycisk “Kategorie”.

  • Nowe tematy przypisuje się w odpowiedniej rubryce do konkretnej kategorii albo subkategorii (dzieje się to domyślnie jeśli się w niej znajdujemy). Oznacza to też, że przypisywanie tematu do podkategorii nie jest obowiązkowe i można założyć temat poza subkategoriami. Dla większego porządku i też lepszej widoczności stworzonego tematu zachęcamy jednak w miarę możliwości starać się znaleźć adekwatną kategorię i podkategorię.

  • Discourse jest forum o częściowo zautomatyzowanej moderacji opartej na systemie odznak i rozszerzających się uprawnień dla regularnie udzielających się użytkowników.

  • Forum jest stale przez nas rozwijane i dopracowywane, może się więc zdarzyć, że poza ubitą ścieżką głównej części forum natkniesz się na jakąś roboczą albo tymczasową wiadomość albo przestrzeń. Prosimy wtedy o wyrozumiałość i trochę cierpliwości. W takich przypadkach przede wszystkim, jeśli potrzebna jest pomoc, lub ogólnie gdy masz jakiekolwiek wątpliwości i problemy z którymi nie możesz się uporać skontaktuj się z administratorami albo napisz na wwgkontakt@gmail.com. PRO TIP: W kwestiach technicznych najszybszą i najbardziej precyzyjną odpowiedź uzyskasz od admina Pawła :wink:

Miłego użytkowania :slight_smile: